Сторінки історії нашого колегіуму


  Школа - це мій другий дім, моя родина і моє життя


      Що ж дає мені школа? Мені здається, не тільки цінні і необхідні знання, але і незамінний життєвий досвід. Вона готує мене до дорослого та цікавого життя.
       Я поважаю своїх вчителів. Вони не тільки знавці свого предмета, але й мудрі люди. До них завжди можна звернутися з будь-яким проханням і бути впевненим, що тобі допоможуть. Крім знань, вчителі навчають нас правилам етикету. Школу не можна забувати, а поради вчителя не раз допоможуть у житті. 
       Все головне в подальшій долі людини, як мені здається, починається саме зі школи. Ким ти станеш у майбутньому та  яку обереш професію.
       Школа - мій другий дім, але судячи з того, скільки часу я тут проводжу, може претендувати на почесне перше місце. Я завжди приходжу сюди з посмішкою і гарним настроєм, тому що мені дуже подобається моя школа. Зі школою у мене пов'язані найкращі спогади — вони назавжди залишаться у моїй пам*яті. 
       В цьому році нашій школі виповнюється тридцять років. Цілих тридцять років тут працюють талановиті вчителі, день у день тут дзвенить шкільний дзвінок. У цей знаменний день буде цікава програма, яку влаштують учні нашої школи. Ми будемо ходити і вітати наших чудових вчителів, які присвятили школі 30 років. Адже це гідно поваги! 
       Звичайно всі ці тридцять років школа змінювалася. І змінювалася в кращий бік. Наша школа одна з найсучасніших, майже в кожному класі є приватний комп'ютер та інтерактивна дошка, що в наш час дуже важливо, адже ми повинні йти в одну ногу з часом. Але так було не завжди.. І звичайно ж за все те, що у нас зараз є, ми повинні дякувати нашого чудового директора Зайковську Олену Анатоліївну. Адже це її заслуга!

Учні 9 - Б класу



20 листопада 2015 року нашому колегіуму виповнилося 30 років 

Історія колегіуму "Елінт"

Колегіум "Елінт" - один з найкращих середніх учбових закладів в Запоріжжі. Наша школа розташована Бородинському мікрорайоні Ленінського району міста Запоріжжя. На даний час у ній навчаються 997 учнів.

1985 р. Відкриття середньої школи № 96, набрано 40 класів. Кількість вчителів - 88, учнів – 1118.

1987 р. Директором школи призначено Зайковську Олену Анатоліївну.
Випускниця школи Гордєєва Наталія Олександрівна стала студенткою Київського державного університету. На сьогодні має наукову ступінь кандидата історичних наук і працює в КДУ ім.. Т.Г. Шевченка.

1990 р. Відкриття першого україномовного класу, класовод Петренко З.В.

1992 р. Отримали статус школи нового типу - український колегіум № 96 (кількість вчителів - 140 ); відкрито хорову студію, хоеографічний зал, тренажерний зал.

1994р. Впровадження експерименту «школа діалогу культур»

1995р. У Всеукраїнському конкурсі вчителів української мови і літератури І місце посіла вчитель колегіуму Бурлачко Л.О. (Вперше Запорізька область здобуває перемогу на цьому престижному конкурсі). Перші обласні перемоги в конкурсі-захисті МАН та олімпіад. Призером обласної олімпіади з права стала Корнієць Аліна

1996 р. Прийнято Гімн колегіуму ( написаний членом спілки письменників Запоріжжя Лютим Г.І. 15 вересня 1992 р.).

1997р. Розроблено та впроваджено комплексно-цільові програми «Обдарованість», «Здоров’я», «Сім’я»; створення загонів ЮІДР (юні інспектори дорожнього руху) та ДЮП (дружних юних пожежних), які зайняли І і ІІ місця в області. Переможцем в конкурсі-захисті МАН з української мови став Космина Юрій. Призерами ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу конкурсів МАН стали: Беліба Л. – укр мова, Логвіненко Г. – укр мова, Путнокі Л.-іноземна мова

1998 р. Вступили в дію центри учнівського самоврядування;

2000 р. Відкрито музей школи. Радою колегіантів затверджено порядок та правила проведення змагання «Кращий клас року»

2001 – На Всеукраїнському етапі конкурсу – захисту МАН стали призерами: Бараш Олексій (біологія), Коротка Альона (біологія), Оберемок Наталія (укр мова та літ), Пивоварова Ганна (укр мова). Призером Всеукраїнської олімпіади з укр мови стала Коломієць Марина.

2002 р. Відкрито читальний зал при шкільній бібліотеці.

2003р. Видали книги та посібники вчителі колегіуму Космина Н.К; Архіпкіна Н.А; Сергієнко Г.О; Нікішина Т.В; Лисик С.В.

2004 р. Рада колегіантів розробила і започаткувала конкурс «Кращий колегіант року». Переможцем став Стасик Антон. Кращим класом року став 11-В (кл. керівник Білоусенко Л.Г. голова РК Білоусенко Влад). Переможці етапу МАН: Бурлачко Василь – І місце (укр. літ) та І місце в Міжнародному конкурсі ім.. О.Гончара; Ходакова М і Білай А – І місце (біологія) .
Змінено назву - колегіум № 96 став Запорізьким колегіумом «Елінт».

2005 р. Відсвяткували 20-річчя колегіуму.

2006 р. Колегіум «Елінт» став призером конкурсу «100 кращих шкіл України». В історії школи третій директор: 1985-1987 - Островська Л.П. 1987-2005 - Зайковська О.А. 2005-2007 - Карпачова Т.М.

2007- Опубліковано досвід роботи Запорізького колегіуму «Елінт» у видавництві «Шкільний світ». Успішно працюють вихованці Чечонкіної О.В. у групі аерокосмічних досліджень «Сузір’я»: Левченко Максим, Франчук Євген, Заїка Христина, Горобець Є., Шматко Н. - команда ДЮП посіла ІІмісце в обласних змаганнях, керівники команди: Буштрук Е.В., Воронюк Л.М. Директором колегіуму знов призначена Зайковська О.А.


2008 р. Вперше здобули перемогу у Всеукраїнському етапі олімпіади з математики завдяки Задорожньому Євгену. Призером Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з біології стала Пугач Ольга. Переможцями всеукраїнської конференції «Зоряний шлях» в м. Києві стали Дмитриченко Олег та Горобець Єлизавета. В колегіумі проводився конкурс знавців укр мови ім.. П.Яцика.

2009р. Переможцями Державного етапу стали з біології Михайловський Ярослав (ІІ місце) та з математики Задорожній Євген (ІV місце). Перможцями Всеукраїнського етапу МАН стали Ємельянова Анна (біологія), Місяць Тетяна (біологія), Міненко Анна (німецька мова). Плідно працювала Рада колегіантів на чолі з Ємельяновою Анною. 100% випускників колегіуму вступили до ВНЗ, з них 60% - на бюджетну форму навчання. Випускники стали студентами не тільки запорізьких ВНЗ, а й ВНЗ м. Києва, м. Харкова, м. Дніпропетровська. 

Немає коментарів:

Дописати коментар